Stavební firma Kolín

Slide
Stavební firma

Stavební, zemní a výkopové práce a kontejnery. Naše sehraná parta stavebních dělníků Vám nabízí kompletní servis od drobných úprav až po kompletní rekonstrukce domů a bytů.

Působíme především v Kolíně a okolí. Není ale problém se domluvit i na jiné pracovní lokalitě.

Stavební práce #

Naše zkušenosti jsou zárukou rychlé a kvalitní práce. Jsme schopni zajistit především tyto služby: Omítky, štuky, fasády, malby, sádrokartonové podhledy, zdění, pokládka obrubníků, zámkové dlažby a vyhrabávání základu, bazénu, přípojek a bourání. V souvislosti se stavebními pracemi nabízíme přistavení kontejneru a přivezení stavebního materiálu přímo od prodejce.

Zemní a výkopové práce #

Provádíme veškeré zemní a výkopové práce, které potřebujete. Při zemních a výkopových pracích využíváme jak lidské síly, tak i té strojní, která může práci značně urychlit a tím snížit Vaše výdaje. K terénním úpravám a zemním pracím používáme vlastní minibagr. Typově jsou to: výkopy jam, výkopy bazénů, přípravy HTU, přípravy pod komunikace, čištění koryt potoků, hutnění ploch a další. Zvládneme i zemní a výkopové práce ve stísněných prostorách a v náročných podmínkách.

Kontejnery #

Zajistíme přistavení kontejneru na odpad či suť přesně podle vašich požadavků. Zařizujeme odvoz stavební suti, hlíny, písku, štěrku, betonů atd.
Disponujeme autem Iveco eurocargo o celkové hmotnosti 12 tun. Kontejner má délku 4 metry a šířku 2 metry s otevíracím zadním čelem, maximální nosnost kontejneru je 8 tun.

Přesunout se na začátek